Classificacions
Classificacions

Classificacions


XXII Campionat 1/32

 PDF   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   SCA   SCX   Inf.  


  Per Curses

 PDF   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   SCA   SCX   Inf.  


General Escuderies

 PDF   1/32  


  Per Curses

 PDF   1/32  


XIX Campionat 1/24


IV Campionat velocitat

 PDF   GT3  


  Per Curses

 PDF   GT3  


13 de gener 2024 Ral·li 1/24 IERC de Suria

 PDF  ASFALT   R5   R4   Scrach  


 PDF  NEU   R5   R4   Scrach  


 PDF  GLOBAL   Total


19/20 de gener 2024 Ral·li 1/32 Súria (Brut)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   SCA   SCX   Scrach  


2/3 de febrer 2024 Legends SRC (Brut)

 PDF  SRC   4   2   B   Master   Infantil   Scrach  


16 de febrer 2024 1ª Velocitat GT3

 PDF  Scaleauto   Pole   Cursa  


1/2 de març 2024 Ralli Girona 1/32

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   SCA   Inf   Scrach  


29 de març 2024 1ª Velocitat Hipercar


5/6 d'abril 2024 Ral·li 1/32 Asfalt 3ª


11 d'abril 2024 1ª Velocita GRUP C


25 d'abril 2024 2ª Velocitat GT3


10 de maig 2024 2ª Velocitat Hipercar


18 de maig 2024 Ral·li 1/24 asfalt 2ª


31 de maig i 1 de juny 2024 XVI OPEN NINCO DE SURIA (Asfalt)


6 de juny 2024 2ª Velocitat GRUP C


20 de juny 2024 3ª Velocitat GT3


28/29 de juny 2024 Ral·li 1/32 sfalt 4ª


12/13 de juliol 2024 Ral·li 1/32 sfalt 5ª


19 de juliol 2024 3ª Velocitat Hipercar


6 de setembre 2024 Velocitat F1


13/14 de setembre 2024 Ral·li 1/32 Asfalt 6ª RER


26 de setembre 2024 3ª Vekocitat GRUP C


4 d'octubre 2024 4ª Vekocitat Hipercar


11/12 d'octubre 2024 Ral·li 1/32 Asfalt 7ª


17 d'octubre 2024 4ª Vekocitat Grup C


26 d'octubre 2024 Ral·li 1/24 Asfalt 3ª


8/9 de novembre 2024 Ral·li 1/32 Asfalt 8ª


21 de novembre 2024 4ª Velocitat GT3


23 de novembre 2024 Ral·li 1/24 Copa Catalana


29 de novembre 2024 Velocitat F1


Resultat final Campionat



XX1 Campionat 1/32

 PDF   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208  


  Per Curses

 PDF   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208  


General Escuderies

 PDF   1/32   1/24  


  Per Curses

 PDF   1/32   1/24  


XVIII Campionat 1/24

 PDF   W   S   A/C1  


  Per Curses

 PDF   W   S   A/C1  


III Campionat velocitat

 PDF   GT3   F1   GRUP C   BRM  


  Per Curses

 PDF   GT3   F1   GRUP C   BRM  


14 de gener 2023 Ral·li 1/24 IERC de Suria

<

 PDF  ASFALT   R5   R4   Scrach  


 PDF  NEU   R5   R4   Scrach  


 PDF  GLOBAL   Total


20/21 de gener 2023 Ral·li 1/32 Súria (Brut)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208   Scrach  


3 de febrer 2023 Legends SRC (Brut)

 PDF  SRC   4x4   4x2   Master   Infantil   Scrach  


9 de febrer 2023 1ª Velocitat GT3

 PDF  Scaleauto   Pole   Cursa  


4 de març 2023 1ª Velocitat F1

 PDF  F1   Pole   Cursa  


17/18 de març 2023 Ral·li 1/32 RER (Asfalt)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   Scrach  


24 de març 2023 1ª Velocitat GRUP C

 PDF  C   Pole   Cursa  


25 de març 2023 Ral·li Girona 1/24 (Asfalt)

 PDF  1/24   W   A/C1   Scrach  


6 d'abril 2023 1ª Velocita BRM

 PDF  BRM   Pole   Cursa  


21/22 d'abril 2023 Ral·li 1/32 (Asfalt)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208   Scrach  


28 d'abril 2023 2ª Velocitat GT3

 PDF  Scaleauto   Pole   Cursa  


12 de maig 2023 2ª Velocitat F1

 PDF  F1   Pole   Cursa  


27 de maig 2023 Ral·li 1/24 CCRS (Asfalt)

 PDF  CCRS   WRC   R1   WRCH   SWRC   Scrach  


2/3 de juny 2023 XVI OPEN NINCO DE SURIA (Asfalt)

 PDF  Divendres nit   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   SRC   VET   P208   Scrach  


 PDF  Dissapte mati   R1   R2   R3   R4   RGT   SRC   INF   DAM   P208   Scrach  


 PDF  Dissapte tarda Final   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   SRC   INF   DAM   VET   P208   Scrach  


1620 de juny 2023 2ª Velocitat GRUP C

 PDF  C   Pole   Cursa  


30 de juny 2023 Ral·li Tarragona (Asfalt)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208   Scrach  


14 de juliol 2023 3ª Velocitat GT3

 PDF  Scaleauto   Pole   Cursa  


28 de Juliol 2023 Ral·li 1/32 (Asfalt)

 PDF  1/32   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208   Scrach  


29 de juliol 2023 Ral·li 1/24 (Asfalt)

 PDF  1/24   W   A/C1   Scrach  


4 d'agost 2023 3ª Velocitat F1

 PDF  F1   Pole   Cursa  


8/9 de setembre 2023 Ral·li Olot (Asfalt)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208   Scrach  


29 de setembre 2023 3ª Vekocitat GRUP C

 PDF  C   Pole   Cursa  


13 d'octubre 2023 Ral·li Catalunya 1/32 (Asfalt)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208   Scrach  


14 d'octubre 2023 Ral·li 1/24 (Asfalt)

 PDF  Olot 1/24   W   S   A/C1   Scrach  


27 d'octubre 2023 4ª Vekocitat GT3

 PDF  Scaleauto   Pole   Cursa  


3 de novembre 2023 4ª Velocitat GRUP C

 PDF  C   Pole   Cursa  


17 de novembre 2023 Ral·li 1/32 (Asfalt)

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   Scrach  


18 de novembre 2023 Ral·li 1/24 IERC de Suria

<

 PDF  ASFALT   R5   R4   Scrach  


 PDF  NEU   R5   R4   Scrach  


 PDF  GLOBAL   Total


16 de desembre 2023 Cursa campions i lliurament de premis


Resultat final Campionat

 PDF  1/32   R1   R2   R3   R4   R5   RGT   Leg   Vet   208  


 PDF  1/24   W   S   A/C1  


 PDF  velocitat   GT3   F1   GRUP C   BRM  


I Campionat 2002


Categoria Open

  1. Pere Closa (85 punts)

  2. Jordi Boladeras (82 punts)

  3. Oskar Junyent (62 punts)


Categoria Infantil

  1. Carles Camprubi (82 punts)

  2. Manel Gubianes (61 punts)

  3. Mateu Peramiquel (47 punts)

II Campionat 2003


Categoria Open

  1. Francisco Romero (302 punts)

  2. Xavi Ramells (289 punts)

  3. Joan Claret (257 punts)


Categoria Infantil

  1. Carles Camprubí (289 punts)

  2. Mateu Peramiquel (274 punts)

  3. Ferran Ramells (268 punts)

III Campionat 2004


Categoria Open

  1. Francisco Romero (237 punts)

  2. Xavi Ramells (224 punts)

  3. Marti Pasada (223 Punts)


Categoria Infantil

  1. Carles Camprubí (255 punts)

  2. Xavier Rivera (233 punts)

  3. Ferran Ramells (225 punts)


Copa Pro Race

  1. Francisco Romero (181 punts)

  2. Marti Pasada (160 punts)

  3. Joan Claret (147 punts)

IV Campionat 2005


Categoria WRC

  1. Salvador Colillas (300 punts)

  2. Pepe Martin (209 punts)

  3. Miquel Gubianes (160 punts)


Categoria A

  1. Josep Mª Rotllant (317 punts)

  2. Francesc Sola (265 punts)

  3. Joan Diego Marin (258 punts)


Categoria K

  1. Eduard Benito (287 punts)

  2. Andres Sanchez (283 punts)

  3. Eloi Rotllant (280 punts)


Categoria N

  1. David Valverde (301 punts)

  2. Oriol Ribó (271 punts)

  3. Guillem Romero (254 punts)


Copa INFANTIL

  1. Oriol Ribó (314 punts)

  2. Guillem Romero (305 punts)

  3. Francesc Auguets (246 punts)


Copa PRO RACE

  1. Montse Gallego (305 punts)

  2. Francesc Romero (293 punts)

  3. Franc Muñoz (266 punts)


Copa 1600

  1. Jordi Boladeras (314 punts)

  2. Epi Berzosa (264 punts)

  3. Pere Guardia (247 punts)


Campionat Local OPEN

  1. Francesc Romero (40 punts)

  2. Lluís Esteban (37 punts)

  3. Josep Manel Burgos (34 punts)


Campionat Local INFANTIL

  1. Francesc Auguets (40 punts)

  2. Nacho Burgos (37 punts)

  3. Xavier Ribera (34 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Pere Closa (186 punts, 3V)

  2. Francesc Sola(186 punts, 2V)

  3. Quicu Renalies (146 punts)

V Campionat 2006


Categoria WRC

  1. Salvador Colillas (225 punts)

  2. Simó Serra (145 punts)

  3. Rafa Benito (96 punts)


Categoria A

  1. David Valverde (231 punts)

  2. Francesc Sola (230 punts)

  3. Josep Mª Rotllan (222 Punts)


Categoria K

  1. Eloi Rotllant (277 punts)

  2. Jordi Martinez (253 punts)

  3. Joan Prat (190 punts)


Categoria N

  1. Oriol Ribó (256 punts)

  2. Guillem Romero (251 punts)

  3. Francisco Romero (208 punts)


Copa INFANTIL

  1. Guillem Romero (277 punts)

  2. Nacho Burgos (235 punts)

  3. Maurici Canongia (199 punts)


Copa MITSUBISHI

  1. Francesc Romani (237 punts)

  2. Jordi Guberna (216 punts)

  3. Pepe Martin (203 punts)


Copa NINCO

  1. Oriol Ribó (256 punts)

  2. Guillem Romero (251 punts)

  3. Francisco Romero (208 punts)


Campionat Local OPEN

  1. Josep M. Burgos (197 punts)

  2. Francisco Romero (185 punts)

  3. Lluís Esteban (171 punts)


Campionat Local INFANTIL

  1. Nacho Burgos (200 punts)

  2. Francesc Auguets (148 punts)

  3. Marc Zomeño (37 punts)


Copa VETERANS

  1. Francisco Romero (280 punts)

  2. Emili Mateo (229 punts)

  3. Pepe Martin (222 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Xavier Cano (230 punts)

  2. Francesc Sola (200 punts)

  3. David Valverde (183 punts)


Categoria CLÀSSICS 1/24

  1. Juan Diego Marin (145 punts)

  2. Josep Drets (120 punts)

  3. Xavier Cano (117 punts)

VI Campionat 2007


Categoria WRC

  1. Salvador Colillas (231 punts)

  2. David Barbas (192 punts)

  3. Xavier Caellas (169 punts)


Categoria A

  1. Miquel Gubianes (240 punts)

  2. Jordi Guberna (219 punts)

  3. Manel Pelaez (216 punts)


Categoria K

  1. Jordi Martinez (221 punts)

  2. Antonio Lozano (219 punts)

  3. Pere Closa (211 punts)


Categoria N

  1. Guillem Romero (240 punts)

  2. Joan Manel Jodar (205 punts)

  3. José Manuel Burgos (200 punts)


Copa INFANTIL

  1. Nacho Burgos (234 punts)

  2. Maurici Canongia (231 punts)

  3. Arnau Closa (164 punts)


Copa SUBARU

  1. Francisco Romero (225 punts)

  2. Eduard Benito (190 punts)

  3. Joan Claret (186 punts)


Copa NINCO

  1. Francisco Romero (225 punts)

  2. Eduard Benito (188 punts)

  3. Joan Claret (182 punts)


Campionat Local OPEN

  1. Guillem Romero (240 punts)

  2. Joan Manel Jodar (214 punts)

  3. José Manuel Burgos (203 punts)


Campionat Local INFANTIL

  1. Nacho Burgos (240 punts)

  2. Arnau Closa (179 punts)

  3. Francesc Auguets (111 punts)


Copa VETERANS

  1. Francisco Romero (234 punts)

  2. Josep Ribó (199 punts)

  3. Joan Soldevila (196 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. David Valverde (228 punts)

  2. David Barbas (226 punts)

  3. Joan Claret (196 punts)


Categoria CLÀSSICS 1/24

  1. Pere Closa (225 punts)

  2. Quico Renalies (211 punts)

  3. Jordi Sanchez (204 punts)

VII Campionat 2008


Categoria WRC

  1. David Valverde (186 punts)

  2. Pepe Martin (166 punts)

  3. David Barbas (154 punts)


Categoria A

  1. Salvador Colillas (271 punts)

  2. Jordi Guberna (209 punts)

  3. Miquel Gubianes (191 punts)


Categoria K

  1. Jordi Martinez (268 punts)

  2. Antonio Lozano (265 punts)

  3. Pere Closa (206 punts)


Categoria SN

  1. Antonio Romero (253 punts)

  2. Marceli Prat (237 punts)

  3. Xavier Caellas (223 punts)


Categoria N

  1. Guillem Romero (280 punts)

  2. José Manuel Burgos (244 punts)

  3. Francisco Romero (229 punts)


Copa INFANTIL

  1. Nacho Burgos (277 punts)

  2. Pol Jodar (206 punts)

  3. Sergi Serra (163 punts)


Copa 1600

  1. Eduard Benito (274 punts)

  2. Jordi Sanchez (240 punts)

  3. Jesus Camacho (236 punts)


Copa NINCO

  1. Guillem Romero (280 punts)

  2. Lluís Esteban (249 punts)

  3. Joan Claret (222 punts)


Campionat Local OPEN

  1. Guillem Romero (280 punts)

  2. José Manuel Burgos (251 punts)

  3. Francisco Romero (240 punts)


Campionat Local INFANTIL

  1. Nacho Burgos (280 punts)

  2. Pol Jodar (176 punts)

  3. Ivan Romero (74 punts)


Copa VETERANS

  1. Francisco Romero (280 punts)

  2. Esteve Serra (251 punts)

  3. Josep Ribó (228 Punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Salvador Colillas (252 punts)

  2. Antonio Lozano (251 punts)

  3. Joan Claret (228 punts)


Categoria CLÀSSICS 1/24

  1. Jordi Sanchez (274 punts)

  2. Quico Renalies (265 punts)

  3. Joan Soldevila (40 punts)

VIII Campionat 2009


Categoria WRC

  1. Eloi Rotllant (268 punts)

  2. Josep Mª Rotllan (259 punts)

  3. Josep Lluís Vila (226 punts)


Categoria A

  1. Salvador Colillas (271 punts)

  2. David Valverde (256 punts)

  3. Jordi Guberna (191 punts)


Categoria K

  1. Antonio Lozano (271 punts)

  2. Jordi Martinez (265 punts)

  3. Albert Jodar (40 punts)


Categoria SN

  1. Jordi Roca (258 punts)

  2. Xavier Caellas (236 punts)

  3. Antonio Romero (234 punts)


Categoria N

  1. Guillem Romero (231 punts)

  2. Oriol Ribó (219 punts)

  3. Lluís Esteban (217 punts)


Copa INFANTIL

  1. Arnau Galindo (258 punts)

  2. Sergi Serra (205 punts)

  3. Ivan Romero (157 punts)


Copa 1600

  1. Eduard Benito (258 punts)

  2. Lluís Sanchez (255 punts)

  3. Jesus Camacho (230 punts)


Copa NINCO

  1. Lluís Esteban (271 punts)

  2. Joan Claret (223 punts)

  3. Pepe Martin (214 punts)


Campionat Local OPEN

  1. Lluís Esteban (256 punts)

  2. Guillem Romero (240 punts)

  3. Joan Claret (230 punts)


Campionat Local INFANTIL

  1. Arnau Galindo (263 punts)

  2. Ivan Romero (157 punts)

  3. Aitor Leon (106 punts)


Campionat Local VETERANS

  1. Pepe Martin (264 punts)

  2. Esteve Serra (243 punts)

  3. Josep Ribó (229 punts)


Campionat Local DAMES

  1. Xenia Valverde (280 punts)

  2. Susi Obradors (253 punts)

  3. Dolors Vicente (173 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. David Valverde (245 punts)

  2. Antonio Lozano (210 punts)

  3. Joan Claret (209 punts)


Categoria A 1/24

  1. Joan Claret (277 punts)

  2. David Valverde (40 punts)

  3. Jordi Garcia (37 punts)


Categoria NGT 1/24

  1. Joan Aligue (80 punts)


Categoria C1 1/24

  1. Jordi Sanchez (249 punts)

  2. David Barbas (200 punts)

  3. Joan Soldevila (186 punts)


Categoria C2 1/24

  1. David Valverde (80 punts)

IX Campionat 2010


Categoria WRC

  1. Eloi Rotllant (277 punts)

  2. Josep Mª Rotllan (248 punts)

  3. Joan Costa (235 punts)


Categoria AK

  1. Antonio Lozano (268 punts)

  2. Jordi Martinez (265 punts)

  3. David Barbas (40 punts)


Categoria SN

  1. Dani Franco (257 punts)

  2. Albert Monterrubio (252 punts)

  3. Josep Bernardez (220 punts)


Categoria N

  1. Oriol Ribó (280 punts)

  2. Guillem Romero (253 punts)

  3. David Valverde (235 punts)


Copa INFANTIL

  1. Sergi Serra (114 punts)

  2. Marc Serra (103 punts)

  3. Ferran Puig (77 punts)


Copa SN 1600

  1. Lluís Torra (274 punts)

  2. Josep Ribó (262 punts)

  3. Jordi Sanchez (243 punts)


Copa NINCO

  1. Lluís Esteban (268 punts)

  2. Marcelí Prat (247 punts)

  3. Xenia Valverde (200 punts)


Campionat Local OPEN

  1. Guillem Romero (280 punts)

  2. David Valverde (259 punts)

  3. Lluís Esteban (239 punts)


Copa VETERANS

  1. Lluís Feliu (263 punts)

  2. Marcelí Prat (250 punts)

  3. David Roca (218 punts)


Copa DAMES

  1. Xenia Valverde (280 punts)

  2. Dolors Vicente (259 punts)

  3. Susi Obradors (142 punts)


Clàssics RC1

  1. Marcelí Prat (188 punts)

  2. Lluís Torra (185 punts)

  3. Lluís Esteban (172 punts)


Clàssics RC2

  1. Jordi Sanchez (180 punts)

  2. Eduard Benito (179 punts)

  3. Joan Soldevila (176 punts)


Clàssics RC3

  1. Joan Claret (182 punts)

  2. Jordi Sanchez (177 punts)

  3. Lluís Torra (157 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. David Valverde (270 punts)

  2. Joan Soldevila (239 punts)

  3. Tito Garcia (221 punts)


Categoria A 1/24

  1. David Valverde (311 punts)

  2. Joan Claret (278 punts)

  3. Tito Garcia (151 punts)


Categoria NGT 1/24

  1. Jordi Garcia (80 punts)

  2. Basili Calleja (40 punts)

  3. Josep Escorsell (40 punts)


Categoria C1 1/24

  1. Jordi Sanchez (284 punts)

  2. Jordi Garcia (133 punts)

  3. Enric Doliu (117 punts)


Categoria C2 1/24

  1. Lluís Torra (80 punts)

  2. Roger Escorsell (77 punts)


Categoria Xlot 1/28

  1. Joan Soldevila (314 punts)

  2. Jordi Sanchez (299 punts)

  3. Joan Claret (133 punts)

X Campionat 2011


Categoria WRC

  1. Asensio Campos (271 punts)

  2. Joan Costa (40 punts)

  3. Eloi Rotllant (40 punts)


Categoria AK

  1. Jordi Martinez (194 punts)

  2. Antonio Lozano (68 punts)

  3. David Yagüe (40 punts)


Categoria SNG

  1. Jaume Martinez (252 punts)

  2. Salvador Colillas (248 punts)

  3. Lluís Torra (224 punts)


Categoria SNR

  1. Dani Franco (228 punts)

  2. Albert Granados (189 punts)

  3. Albert Monterrubio (182 punts)


Categoria N

  1. Guillem Romero (268 punts)

  2. Oriol Ribó (257 punts)

  3. David Valverde (230 punts)


Copa INFANTIL

  1. Ferran Puig (274 punts)

  2. Sergi Serra (154 punts)

  3. Marc Serra (139 punts)


Copa NINCO

  1. David Valverde (265 punts)

  2. Lluís Esteban (257 punts)

  3. Marcel·lí Prat (244 punts)


Copa VETERANS

  1. Marcel·lí Prat (274 punts)

  2. Antonio Romero (262 punts)

  3. Jordi Sanchez (229 punts)


Copa DAMES

  1. Susi Obradors (250 punts)

  2. Xenia Valverde (240 punts)

  3. Dolors Vicente (222 punts)


Clàssics Toyota

  1. Xiscu Romero (214 punts)

  2. Lluís Torra (210 punts)

  3. Lluís Esteban (197 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Tito Garcia (263 punts)

  2. David Valverde (244 punts)

  3. Nestor Troncoso (226 punts)


Categoria A 1/24

  1. Tito Garcia (274 punts)

  2. David Valverde (239 punts)

  3. Joan Claret (231 punts)


Categoria B 1/24

  1. Sam Chuecos (40 punts)


Categoria NGT 1/24

  1. Jordi Estrada (262 punts)

  2. Nestor Troncoso (237 punts)

  3. Joan Soldevila (71 punts)


Categoria SCA 1/24

  1. Josep Escorsell (280 punts)

  2. Oriol Ayats (37 punts)

  3. Xavier Ayats (34 punts)


Categoria CL 1/24

  1. Jordi Sanchez (265 punts)

  2. Josep Escorsell (253 punts)

  3. Roger Escorsell (225 punts)


Categoria Xlot 1/28

  1. Joan Claret (274 punts)

  2. Jordi Sanchez (191 punts)

  3. Nestor Troncoso (37 punts)

XI Campionat 2012


Categoria WRC

  1. Asensio Campos (269 punts)

  2. Josep M. Rotllan (74 punts)

  3. David Sanchez (40 punts)


Categoria AK

  1. Albert Jodar (271 punts)

  2. Jordi Martinez (231 punts)

  3. David Romero (108 punts)


Categoria SN

  1. Jaume Martinez (253 punts)

  2. David Valverde (225 punts)

  3. David Roca (223 punts)


Categoria SNR

  1. David Valverde (259 punts)

  2. Albert Vinyas (206 punts)

  3. Albert Granados (204 punts)


Categoria SNV

  1. David Roca (260 punts)

  2. Lluis Torra (249 punts)

  3. Xavier Pont (243 punts)


Categoria N

  1. Guillem Romero (268 punts)

  2. Oriol Ribó (264 punts)

  3. Marcel·lí Prat (212 punts)


Copa INFANTIL

  1. Sergi Serra (194 punts)

  2. Cesc Puertas (190 punts)

  3. Marc Serra (175 punts)


Copa VETERANS

  1. Marcel·lí Prat (255 punts)

  2. Antonio Romero (248 punts)

  3. Esteve Serra (229 punts)


Copa DAMES

  1. Susi Obradors (197 punts)

  2. Ariadna Cenalmor (40 punts)

  3. Ares Torra (40 punts)


Clàssics Punto

  1. Lluís Torra (216 punts)

  2. David Valverde (205 punts)

  3. Xisu Romero (198 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Joan Claret (269 punts)

  2. Joaquim Cazorla (259 punts)

  3. Josep Escorcell (235 punts)


Categoria A4 1/24

  1. David Valverde (277 punts)

  2. Joan Claret (256 punts)

  3. Lluís Torra (114 punts)


Categoria A2 1/24

  1. Jordi Estrada (234 punts)

  2. Joan Soldevila (191 punts)

  3. Enric Doliu (40 punts)


Categoria SCA 1/24

  1. David Valverde (274 punts)

  2. Jordi Sanchez (251 punts)

  3. Joaquim Cazorla (251 punts)


Categoria CL 1/24

  1. Jordi Sanchez (271 punts)

  2. Josep Escorsell (229 punts)

  3. Roger Escorsell (210 punts)

XII Campionat 2013


Categoria WRC

  1. Josep M. Rotllan (160 punts)

  2. Asensio Campos (151 punts)

  3. Toni Mulet (40 punts)


Categoria AK

  1. Jordi Martinez (240 punts)

  2. David Romero (37 punts)


Categoria SN

  1. David Valverde (221 punts)

  2. Antonio Lozano (209 punts)

  3. Jordi Guberna (188 Punts)


Categoria SNR

  1. David Valverde (221 punts)

  2. Antonio Lozano (214 punts)

  3. Jordi Guberna (192 punts)


Categoria N

  1. Guillem Romero (200 punts)

  2. Xiscu Romero (195 punts)

  3. Lluís Esteban (192 punts)


Copa INFANTIL

  1. Oriol Cartanya (232 punts)

  2. Pol Jodar (137 punts)

  3. Marc Serra (111 punts)


Copa VETERANS

  1. Lluís Esteban (209 punts)

  2. Marcel·lí Prat (208 punts)

  3. Xiscu Romero (208 punts)


Copa DAMES

  1. Susi Obradors (120 punts)


Clàssics MSC CUP

  1. David Valverde (248 punts)

  2. Marcel·lí Prat (222 punts)

  3. Edu Benito (213 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Joaquim Cazorla (198 punts)

  2. Tito Garcia (149 punts)

  3. Josep Escorcell (135 punts)


Categoria S 1/24

  1. David Valverde (226 punts)

  2. Jordi Sanchez (207 punts)

  3. Joan Claret (200 punts)


Categoria A4 1/24

  1. David Valverde (234 punts)

  2. Joan Claret (212 punts)

  3. Roger Escorsell (178 punts)


Categoria A2 1/24

  1. Jordi Estrada (189 punts)

  2. Edu Perez (77 punts)

  3. Daniel Valverde (74 punts)


Categoria B4 1/24

  1. Jordi Sanchez (231 punts)

  2. Lluís Torra (194 punts)

  3. Pep Llado (129 punts)

XIII Campionat 2014


Categoria WRC

  1. Asensio Campos (197 punts)

  2. Genis Cuadros (77 punts)

  3. Carles Castela (40 punts)


Categoria SG

  1. David Roca (151 punts)

  2. Lluís Mitjans (114 punts)

  3. Joan Salvat (40 punts)


Categoria SR

  1. Gullem Romero (240 punts)

  2. Albert Vinyes (219 punts)

  3. Esteve Serra (204 punts)


Categoria N

  1. Xiscu Romero (222 punts)

  2. David Valverde (210 punts)

  3. Marcel·lí Prat (195 Punts)


Copa INFANTIL

  1. Jan Serrano (194 punts)

  2. Eduardo Rodea (40 punts)

  3. Adrià Guiteras (40 punts)


Copa VETERANS

  1. Xiscu Romero (231 punts)

  2. Antonio Romero (213 punts)

  3. Marcel·lí Prat (211 punts)


Copa DAMES

  1. Tere Ortiz (234 punts)

  2. Susi Obradors (120 punts)


Copa Lancia 037

  1. Marcel·lí Prat (221 punts)

  2. Marius Puig (202 punts)

  3. Jordi Sanchez (201 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Jordi Sanchez (202 punts)

  2. Toni Casanovas (200 punts)

  3. Josep Escorsell (191 punts)


Categoria S 1/24

  1. David Valverde (234 punts)

  2. Marcel·lí Prat (220 punts)

  3. Jordi Estrada (184 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. Jordi Sanchez (223 punts)

  2. Joan Claret (220 punts)

  3. Toni Casanovas (212 punts)


Categoria A 1/24

  1. Marcel·lí Prat (234 punts)

  2. David Valverde (231 punts)

  3. Jordi Estrada (201 punts)


Categoria SCA (vel) 1/24

  1. Marius Puig (154 punts)

  2. David Valverde (140 punts)

  3. Nestor Troncoso (138 punts)

XIV Campionat 2015


Categoria WRC

  1. Albert Vinyes (259 punts)

  2. Asensio Campos (241 punts)

  3. Jordi Naharro (191 punts)


Categoria SG

  1. Carles Gil (117 punts)

  2. David Moya (40 punts)

  3. Ivan Alonso (40 punts)


Categoria SR

  1. David Moya (222 punts)

  2. Esteve Serra (175 punts)

  3. Xavier Pont (160 punts)


Categoria N

  1. David Valverde (269 punts)

  2. Joan R. Martinez (239 punts)

  3. Xiscu Romero (195 punts)


Copa INFANTIL

  1. Eduardo Rodea (320 punts)


Copa VETERANS

  1. Xiscu Romero (258 punts)

  2. Marcel·lí Prat (253 punts)

  3. Joan Claret (232 punts)


Copa DAMES

  1. Irene Ramos (274 punts)

  2. Susi Obradors (120 punts)


Copa OSC

  1. David Valverde (271 punts)

  2. Antonio Lozano (244 punts)

  3. Oriol Capdevila (241 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. David Valverde (274 punts)

  2. Toni Casanovas (251 punts)

  3. Jordi Sanchez (231 punts)


Categoria S 1/24

  1. Joaquim Cazorla (248 punts)

  2. Josep Escorsell (234 punts)

  3. Jordi Estrada (222 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. David Valverde (268 punts)

  2. Jordi Sanchez (251 punts)

  3. Toni Casanovas (248 punts)


Categoria A 1/24

  1. Jordi Estrada (262 punts)

  2. Marcel·lí Prat (240 punts)

  3. Pau Vidal (136 punts)


Categoria SCA (vel) 1/24

  1. David Valverde (291 punts)

  2. David Moya (240 punts)

  3. Joan Claret (238 punts)

XV Campionat 2016


Categoria WRC

  1. Asensio Campos (268 punts)

  2. Xavi domenec (188 punts)

  3. David Moreno (80 punts)


Categoria WRS

  1. Toni Mulet (271 punts)

  2. Albert Viñas (231 punts)

  3. Antonio Lozano (227 punts)


Categoria SG

  1. Xevi Codina (111 punts)

  2. Edgar Carmona (40 punts)

  3. Josep Prcerises (40 punts)


Categoria SR

  1. David Valverde (280 punts)

  2. Xavier Pont (250 punts)

  3. David Moya (246 punts)


Categoria N

  1. Xiscu Romero (280 punts)

  2. Joan Claret (237 punts)

  3. Esteve Serra (229 punts)


Copa INFANTIL

  1. Marc Claret (280 punts)

  2. Mireia Martinez (37 punts)

  3. Anau trullas (37 punts)


Copa VETERANS

  1. Xiscu Romero (280 punts)

  2. Joan Claret (239 punts)

  3. Esteve Serra (235 punts)


Copa DAMES

  1. Irene Ramos (277 punts)

  2. Susi Obradors (77 punts)

  3. Alba Comellas (74 punts)


Categoria 3D

  1. Marc Cornella (157 punts)

  2. Marceli Prat (154 punts)


Categoria OSC

  1. David Valverde (280 punts)

  2. Xiscu Romero (262 punts)

  3. Joan Claret (235 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Joan Claret (246 punts)

  2. David Valverde (245 punts)

  3. Toni Casanovas (225 punts)


Categoria S 1/24

  1. Josep Escorsell (251 punts)

  2. David Moya (236 punts)

  3. Jordi Estrada (214 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. David Valverde (280 punts)

  2. Toni Casanovas (251 punts)

  3. Joan Claret (234 punts)


Categoria SWRC-E 1/24

  1. Jordi Novell (99 punts)

  2. Marc Torres (80 punts)

  3. Jordi Zurita (74 punts)


Categoria A 1/24

  1. Jordi Estrada (260 punts)

  2. Marcel·lí Prat (160 punts)

  3. Pau Vidal (104 punts)


Categoria B 1/24

  1. Dani Franco (40 punts)


Categoria SCA (vel) 1/24

  1. Albert Viñas (74 punts)

  2. David Valverde (72 punts)

  3. Joan Claret (66 punts)

XVI Campionat 2017


Categoria WRC

  1. Xavi Domenec (281 punts)

  2. Xavi Díaz (194 punts)

  3. José A. Perez (143 punts)


Categoria WRS

  1. Guillem Romero (302 punts)

  2. Albert Viñas (269 punts)

  3. Jordi Naharro (259 punts)


Categoria W3D

  1. Alberto Jodar (266 punts)

  2. David Moya (263 punts)

  3. David Valverde (233,25 punts)


Categoria SR

  1. David Moya (237,75 punts)

  2. Emilio Jimenez (225 punts)

  3. Esteve Serra (81 punts)


Categoria N

  1. Xiscu Romero (288 punts)

  2. David Roca (274 punts)

  3. Joan Claret (261 punts)


Copa INFANTIL

  1. Marc Claret (280 punts)

  2. Oriol Naharro (148 punts)


Copa VETERANS

  1. Xiscu Romero (300 punts)

  2. David Roca (282 punts)

  3. Joan Claret (271 punts)


Copa DAMES

  1. Irene Ramos (117 punts)

  2. Mireia Martinez (40 punts)

  3. Alba Comellas (40 punts)


Categoria W3D-C

  1. David Moya (286 punts)

  2. David Valverde (240 punts)

  3. Marceli Prat (204 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Joan Claret (305 punts)

  2. David Valverde (296 punts)

  3. David Moya (288 punts)


Categoria S 1/24

  1. Marceli Prat (320 punts)

  2. Jordi Sanchez (268 punts)

  3. Jordi Estrada (261 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. David Valverde (308 punts)

  2. Joan Claret (296 punts)

  3. David Moya (261 punts)


Categoria A 1/24

  1. Marcel·lí Prat (320 punts)

  2. Joan Salvat (37 punts)

XVII Campionat 2018


Categoria WRC

  1. Xavi Domenec (302 punts)

  2. Xavi Díaz (144 punts)

  3. Asensio Campos (117 punts)


Categoria WRS

  1. Guillem Romero (308 punts)

  2. Jordi Naharro (281 punts)

  3. Albert Viñas (270 punts)


Categoria W3D

  1. David Valverde (278 punts)

  2. Marcel·lí Prat (240 punts)

  3. David Moya (231 punts)


Categoria SR

  1. David Codina (80 punts)

  Jordi Font (27,75 punts)


Categoria N

  1. Xiscu Romero (283 punts)

  2. David Moya (272 punts)

  3. Xavi Pont (244 punts)


Copa INFANTIL

  1. Marc Claret (320 punts)

  2. Oriol Naharro (222 punts)


Copa VETERANS

  1. Xiscu Romero (314 punts)

  2. Xavier Pont (291 punts)

  3. Esteve Serra (260 punts)


Copa DAMES

  1. Tere Ortiz (277 punts)

  2. Irene Ramos (40 punts)


Categoria W3D-C

  1. Marc Cornellà (30 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. David Moya (308 punts)

  2. David Valverde (289 punts)

  3. Jordi Sanchez (258 punts)


Categoria S 1/24

  1. Jordi Estrada (302 punts)

  2. Joan Salvat (222 punts)

  3. Norbert Puig (80 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. David Valverde (317 punts)

  2. David Moya (290 punts)

  3. Joan Claret (239 punts)


Categoria A 1/24

  1. Joan Claret (200 punts)

  2. Jordi Novell (108 punts)

  3. Norbert Puig (74 punts)


Categoria C1 1/24

  1. Jordi Sanchez (306 punts)

  2. Joan Salvat (191 punts)

  3. Marc Torres (40 punts)

XXVIII Campionat 2019


Categoria WRC

  1. Jordi Naharro (280 punts)

  2. Albert Viñas (151 punts)

  3. Joan Costa (37 punts)


Categoria WRS

  1. Guillem Romero (200 punts)

  2. Xavi Díaz (111 punts)

  3. Ròmul Puig (80 punts)


Categoria W3D

  1. David Moya (250 punts)

  2. Alberto Jodar (247 punts)

  3. Antonio Lozano (234 punts)


Categoria SR

  1. David Puig (114 punts)

  2. Marcel Duran (80 punts)

  3. David Codina (51 punts)


Categoria 208

  1. David Valverde (277 punts)

  2. Pere Nin (188 punts)

  3. Daniel Jimenez P. (103 punts)


Categoria N

  1. Xiscu Romero (257 punts)

  2. Xavi Pont (244 punts)

  3. Joan Claret (221 punts)


Copa INFANTIL

  1. Marc Claret (280 punts)

  2. Oriol Naharro (111 punts)

  3. Aleix Roca (68 punts)


Copa VETERANS

  1. Xiscu Romero (274 punts)

  2. Xavier Pont (262 punts)

  3. Esteve Serra (238 punts)


Copa SKODA

  1. Marcel·lí Prat (143 punts)

  2. Albert Viñas (138 punts)

  3. Xiscu Romero (135 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Jordi Sanchez (252 punts)

  2. David Moya (234 punts)

  3. Jordi Zurita (80 punts)


Categoria S 1/24

  1. Jordi Novell (108 punts)

  2. Joan Aligué (80 punts)

  3. Enric Doliu (74 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. Jordi Estrada (247 punts)

  2. Enric Doliu (160 punts)

  3. Joan Aligué (111 punts)


Categoria A 1/24

  1. Joan Claret (200 punts)


Categoria C1 1/24

  1. Jony López (160 punts)

  2. Joan Salvat (77 punts)

  3. David Codina (40 punts)

XIX Campionat 2020-21


Categoria WRC

  1. Raul Domínguez (117 punts)

  2. Xavi Díaz (114 punts)

  3. Jordi Naharro (30 punts)


Categoria WRS

  1. Simó Serra (80 punts)

  2. Arturo Jurado (40 punts)

  3. Oriol Naharro (39 punts)


Categoria W3D

  1. David Moya (363 punts)

  2. Alberto Jodar (359 punts)

  3. Marcel·lí Prat (277 punts)


Categoria SR

  1. David Puig (382 punts)

  2. Joan Ramon Martínez (336 punts)

  3. Pere Nin (263 punts)


Categoria 208

  1. Marc Claret (222 punts)

  2. Jordi Pereferrer (202 punts)

  3. David Muñoz (129 punts)


Categoria N

  1. Joan Claret (388 punts)

  2. Esteve Serra (215 punts)

  3. Carles Puig (120 punts)


Categoria N-Clàssics

  1. Guillem Romero (351 punts)

  2. Xavi Pont (339 punts)

  3. Alfons Capdevila (284 punts)


Copa INFANTIL

  1. Marc Claret (240 punts)

  2. David Muñoz (148 punts)

  3. Eina Serra (68 punts)


Copa VETERANS

  1. Joan Claret (376 punts)

  2. Xavier Pont (320 punts)

  3. Esteve Serra (207 punts)


Copa SKODA

  1. Albert Viñas (179 punts)

  2. Marcel·lí Prat (178 punts)

  3. Xavi Pont (160 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. David Valverde (354 punts)

  2. Jordi Estrada (331 punts)

  3. David Moya (248 punts)


Categoria S 1/24

  1. Joan Salvat (120 punts)

  2. Jordi Novell (74 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. Jordi Novell (117 punts)

  2. Marc Claret (117 punts)

  3. David Gonzàlez (80 punts)


Categoria AC1 1/24

  1. Jony López (382 punts)

  2. Joan Claret (338 punts)

  3. Marc Claret (146 punts)


Categoria SCALEAUTO

  1. Jaume Martínez (200 punts)

  2. Xavi Pont (175 punts)

  3. Eduardo Rodea (167 punts)


Categoria BRM

  1. Pep Berdulet (302 punts)

  2. Jaume Martínez (284 punts)

  3. Xavi Pont (249 punts)


XX Campionat 2022


Categoria WRS

  1. Xavi Díaz (157 punts)

  2. Joan Costa (72 punts)

  3. Simó Serra (40 punts)


Categoria W3D

  1. Marc Claret (283 punts)

  2. Marcel·lí Prat (271 punts)

  3. Albert Jodar (269 punts)


Categoria SR

  1. Pere Nin (299 punts)

  2. David Puig (294 punts)

  3. David Moya (293 punts)


Categoria 208

  1. Antonio Lozano Garcia (267 punts)

  2. David Moya (40 punts)

  3. Andreu Serra (40 punts)


Categoria N

  1. Antonio Lozano (Llusà) (296 punts)

  2. Xavier Pont (285 punts)

  3. Joan Ramon Martínez (261 punts)


Categoria N-Clàssics

  1. Guillem Romero (320 punts)

  2. Oriol Capdevila (290 punts)

  3. Domènec Quintana (265 punts)


Copa INFANTIL

  1. Oriol Valls (40 punts)

  2.

  3.


Copa VETERANS

  1. Oriol Capdevila (314 punts)

  2. Antonio Lozano (Llusà) (273 punts)

  3. Xavier Pont (264 punts)


Categoria WRC 1/24

  1. Josep Parcerisas (186 punts)

  2. Joan Claret (150 punts)

  3. Jordi Novell (145 punts)


Categoria S 1/24

  1. Jordi Novell (70 punts)

  2. Josep Parcerisas (40 punts)

  3. Jordi Garcia Save (37 punts)


Categoria SWRC 1/24

  1. David Moya (114 punts)

  2. Joan Escrigues (77 punts)

  3. Josep Parcerisas (74 punts)


Categoria AC1 1/24

  1. Jony López (268 punts)

  2. David Moya (259 punts)

  3. Marc Claret (172 punts)


Categoria SCALEAUTO GT3

  1. Xavi Pont (154 punts)

  2. Jaume Martínez (151 punts)

  3. Jaume Garcia (134 punts)


Categoria GRUP C

  1. Jaume Garcia (117 punts)

  2. Xavi Pont (111 punts)

  3. Marc Claret (96 punts)


Categoria BRM

  1. Pep Berdulet (157 punts)

  2. Eduard Berdulet (139 punts)

  3. Xavi Pont (137 punts)


XXI Campionat 2023


Categoria R1 (1/32)

  1. Joan Costa (317 punts)

  2. Raul Domínguez (114 punts)

  3. Xavi Díaz (95 punts)


Categoria R2 (1/32)

  1. Dani Franco (317 punts)

  2. Xavi Pont (242 punts)

  3. Emilio Jimenez (229 punts)


Categoria R3 (1/32)

  1. Antonio Lozano (Llusà) (296 punts)

  2. Albert Viñas (293 punts)

  3. Marcel·li Prat (224 punts)


Categoria R4 (1/32)

  1. David Valverde (299 punts)

  2. Pere Nin (200 punts)

  3. Ferran Picanyol(97 punts)


Categoria R5 (1/32)

  1. Oriol Capdevila (302 punts)

  2. Alfons Capdevila (266 punts)

  3. Guillem Romero (237 punts)


Categoria RGT (1/32)

  1. David Puig (311 punts)

  2. David Moya (299 punts)

  3. Marc Claret (281 punts)


Copa LEGEND (1/32)

  1. Oriol Capdevila (308 punts)

  2. Alfons Capdevila (272 punts)

  3. Guillem Romero (237 punts)


Copa VETERANS (1/32)

  1. Alfons Capdevila (285 punts)

  2. Toni Vidal (178 punts)

  3. Pere Nin (160 punts)


Copa 208 (1/32)

  1. Carles Gil (280 punts)

  2. Antonio Lozano (Llusà) (37 punts)

  3.


Categoria WRC (1/24)

  1. Jordi Novell (111 punts)

  2. Jordi Estrada (97 punts)

  3. Josep Parcerisas (72 punts)


Categoria S (1/24)

  1. Jordi Novell (40 punts)

  2. Piticlin (37 punts)

  3.


Categoria AC1 (1/24)

  1. Joan Claret (111 punts)

  2. Josep Parcerisas (72 punts)

  3. Dani Morejon (40 punts)


Categoria SCALEAUTO GT3 (velocitat)

  1. Jaume Martínez (160 punts)

  2. Dani Jimenez (124 punts)

  3. Ivan Gimenez (112 punts)


Categoria F1 (velocitat)

  1. Xavi Pont (117 punts)

  2. Pep Berdulet (114 punts)

  3. David Moya (90 punts)


Categoria GRUP C (velocitat)

  1. Xavi Pont (154 punts)

  2. Juanito (132 punts)

  3. Dani Jimenez (120 punts)


Categoria BRM (velocitat)

  1. Pep Berdulet (40 punts)

  2. Eduard Berdulet (37 punts)

  3. Xavi Pont (34 punts)


Aquesta web utilitza cookies

Utilitzem cookies pròpies i de tercers d'analítica per millorar la teva experiència d'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.

Estic d'acord
Més informació
Top